Faaliyet Alanları

“Tadında mutluluk var!”

2012 yılında Nişfud bünyesinde kurulan Nefista, kaliteli, zengin ve doğal ürün içerikleri ile tüketicisiyle buluşmuştur. Tüm ürünlerini en pratik hali ile tüketiciye sunan Nefista, zengin ürün çeşidi ile de her evin vazgeçilmezi olmayı hedeflemektedir. Nefista, dondurulmuş börek kategorisinde pazar lideri konumunda olup, 2014 yılından bu yana Ortadoğu ve başta Almanya, Fransa, Hollanda ve Belçika olmak üzere Avrupa’ya ihraç edilmektedir.

Nefista’nın, zeytinyağı ile yoğurulan ince hamurlu ürünlerinde hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır, tüm ürünler tamamen doğal malzeme kullanılarak üretilmektedir. Nefista, tüketicilerine kaliteli, lezzetli ve pratik bir yemek deneyimi sunarken, dünya yeniliklerini de yakından takip etmektedir.

www.nefista.com.tr

Häagen-Dazs

Häagen-Dazs’ın kurucusu Reuben Mattus 1921 yılında annesinin ev yapımı limonatalarını at arabası ile Polonya sokaklarında satarak iş hayatı ile tanıştı. 1932 yılında ise Amerika’ya göç ederek burada ev yapımı dondurma satışına başladı. Günümüzde tüm dünyada 70’den fazla şehirde 1200’ün üzerinde şubesi bulunan Häagen- Dazs, süper premium dondurma kategorisinde marka bilinirliği en yüksek üründür.

2006 yılından bu yana Häagen-Dazs Türkiye distribütörü olan Nişfud, markanın Türkiye pazarında tutundurma ve bilinirlik faaliyetlerini yürütmekte ve iki işletme ile hizmet vermektedir. Häagen-Dazs dondurmaları gıda boyası, kıvamlandırıcı, koruyucu madde ve tatlandırıcı barındırmamaktadır. İçeriğinde kullanılan tüm ürünler dünyada en sağlıklı ve kaliteli olarak yetiştirildikleri bölgelerden temin edilmektedir.

Kerevit

Türkiye’de en kaliteli kerevitlerin bulunduğu yerlerden biri olan Eğirdir Gölü çevresinde Nişfud’un üretim tesisleri bulunmaktadır. Tüm üretimini İskandinav ülkelerine ihraç eden Nişfud, bu tesislerde dünya gıda standartlarında kerevit üretimi yapmaktadır.

Olgunlaşması beş yıl süren kerevit, fabrikaya ulaştıktan sonra kategorilendirme, pişirme ve soğutma aşamalarından geçmektedir. Vakumlu poşetleme bölümünde kargo için hazırlanan dondurulmuş ürünlerin nakliyesi soğuk zincir ile sağlanmaktadır. Nişfud, büyük çoğunluğu İsveç’e olmak üzere, yılda yaklaşık 300 ton kerevit ihraç etmektedir.

Nişfud E-Bülten Grubuna Katılın

Nişfud ve markalarımız hakkında en güncel haberlere ulaşmak için e-bültenimize abone olun.

*E-bültene kayıt olarak, e-posta adresinize Nişfud tarafından bülten gönderimi yapılmasına izin vermiş olursunuz.

Nişfud Haberleri

Nişfud İletişim

Genel Müdürlük

Nişfud Gıda San. Ve Tic. A. Ş.

Halkalı Merkez Mh. Basın Ekspres Cd. Capital Tower No:9 Kat:7 34000
Küçükçekmece / İstanbul
Telefon: 444 5 027

Marmara Bölge Müdürlüğü

Üniversite Mahallesi Bağlariçi Cad. No:29 Kat 1 34320
Avcılar / Istanbul

İletişim Formu Nişfud LinkedIn

İletişim Formu

Soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.