Haberler

KASIM 2017

Anuga’dan Nefista Geçti!

Nefista, dünyanın en büyük ve en prestijli gıda fuarlarından biri olan ve bu yıl 34.’sü 7-11 Ekim’de Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşen Anuga’ya katıldı.

Detay >>

EYLÜL 2017

Nefista Anuga'da!

Nefista, Dünyanın en büyük ve önemli yiyecek-içecek fuarlarından biri olan Anuga'da! Detaylar, www.anuga.com adresinde!

Detay >>

HAZİRAN 2017

Nefista’dan uluslararası bir başarı daha!

14 Haziran'da Brüksel'de gerçekleşen Superior Taste Award 2017, bu seneki sahiplerini buldu. ''Yiyeceklerin Michelin Rehberi'' olarak nitelendirilen organizasyonda, Dondurulmuş Gıda kategorisinde içeriğinde 7 farklı ot ve doğal zeytinyağı bulunan Gurme Ege Otlu ile Nefista ödüle layık görüldü.

Detay >>

ARALIK 2016

Nefista İstanbul Üniversitesi Best Practice Way ’16 Gıda Sponsoru oldu!

İstanbul Üniversitesi’nin merakla beklenen etkinliği Best Practice Way, 30 Kasım’da İstanbul Üniversitesi Oditoryumu’nda gerçekleşti. Binden fazla öğrencinin katılımı ile gerçekleşen etkinliğin gıda sponsorlarından biri Nefista oldu. Etkinlik boyunca katılımcılara sunulan Nefista ürünleri, günün en lezzetli anlarını yaşattı.

Detay >>

KASIM 2016

Nefista, Food and Tech İstanbul’da!

Nefista, 11-12-13 Kasım tarihlerinde Impact Hub İstanbul'da gerçekleştirilen “Startup Weekend Food&Tech İstanbul” etkinliğinin sponsorları arasında yer aldı. Yiyecek-içecek sektörü hakkında farklı bir bakış açısı kazandıran, yeni teknolojilerin sektör ile ilişkisinin ele alındığı Food and Tech'te, katılımcılar Nefista lezzetleriyle buluştu. Katılımcılar, faydalı etkinlik kadar Nefista lezzetlerinin de tadını çıkardı.

Detay >>

EKİM 2016

Nefista’dan Lahmacun

2012’den bu yana ürün gamını genişleten Nefista, şimdi de tam tadında lahmacun ile raflardaki yerini aldı. 3 dakika içerisinde hazır olan tam tadında lahmacun ile pratik lezzetlerine bir yenisini ekleyen Nefista, yepyeni ürünleriyle tüketicilerine ulaşmaya devam edecek.

Detay >>

EKİM 2016

Nişfud’a Avrupa’dan ödül!

Nişfud, The European Business Awards'tan 2016 yılında da ödülle döndü. Nişfud, Avrupa’nın en büyük şirketler arası etkinliği olan The European Business Awards'ta 2013 yılının ardından, 2016 yılında da İnovasyon ödülünün sahibi oldu. Etkinliğin ardından konuşan Nişfud Genel Müdürü Buket Akgiray, böyle bir etkinlikte Türkiye adına ödül almaktan çok büyük gurur duyduklarını ifade etti.

Detay >>

EKİM 2016

Nefista Festivallerde

Nefista Karavanı festivaller boyunca lezzet dağıtmaya devam ediyor. Kristal Elma Festivali'nde “yaratıcılık karın acıktırıyor” sloganıyla katılımcıları doyuran Nefista, 24-25 Eylül tarihlerinde ise İstanbul'da gerçekleşen Breakfast Festivali'nde yerini aldı.

Detay >>

Nişfud E-Bülten Grubuna Katılın

Nişfud ve markalarımız hakkında en güncel haberlere ulaşmak için e-bültenimize abone olun.

*E-bültene kayıt olarak, e-posta adresinize Nişfud tarafından bülten gönderimi yapılmasına izin vermiş olursunuz.

Nişfud Haberleri

Nişfud İletişim

Genel Müdürlük

Nişfud Gıda San. Ve Tic. A. Ş.

Halkalı Merkez Mh. Basın Ekspres Cd. Capital Tower No:9 Kat:7 34000
Küçükçekmece / İstanbul
Telefon: 444 5 027

Marmara Bölge Müdürlüğü

Üniversite Mahallesi Bağlariçi Cad. No:29 Kat 1 34320
Avcılar / Istanbul

İletişim Formu Nişfud LinkedIn

İletişim Formu

Soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.